Фолістатин – препарат пептидної природи, який знайшов широке застосування в такій галузі, як спорт. Ще на стадії клінічних досліджень затяті фанатики почали приймати цей препарат, наплювавши на всі можливі наслідки. Але, на щастя, тяжких наслідків вони уникли.

Дослідження проводилися на щурах і довели, що препарат призводить до блокування міостатину-гормону, який відповідає за обмеження росту м'язової маси. Цей гормон створює якусь природну генетичну межу, а за допомогою фолістатину ми можемо цю межу подолати.

Дослідження цього препарату якось обійшли область сільського господарства. У наші дні у господарствах використовуються кормові антибіотики, гормональні препарати, які негативно впливають як на людей, які вживають це м'ясо, так і на самих тварин.

Фолістатин є пептидним гормоном і як будь-який білок, фолістатин руйнується при термічній обробці. З цього випливає, що даний препарат абсолютно нешкідливий для людей як кінцевих споживачів м'яса. Для тварин цей препарат так само нешкідливий, тому що не має, здавалося б, очевидний побічний ефект – гіпертрофію міокарда. З наукової точки зору ця патологія має право на існування, адже міокард - м'яз, але дослідження в даній галузі проводилися і довели, що жодної гіпертрофії при застосуванні фолістатину немає.

Найочевидніший плюс для господарств - найкоротший період, за який тварини набирають чисту м'язову масу в 20% від живої маси. Це величезні показники, особливо у цій галузі. Для власників це говорить про те, що з кожної тварини вони отримуватимуть щонайменше на 20% більше. Враховуючи, що середнє господарство містить 500 голів – це величезні гроші.