Пекінська качка – справжня знахідка та удача сучасної селекції. Зарекомендувавши себе однією з найкращих представниць м'ясної породи, цей птах став прародителькою багатьох нових порід. З'явилися качки пекінської породи в Китаї понад 300 років тому і завоювала популярність у всьому світі завдяки швидкому зростанню та легкому догляду.

Опис породи

Дізнатися пекінську качку просто на її зовнішній вигляд. Вона відрізняється потужною статурою з великою спиною та масивною грудною клітиною. Щільно прилеглий дзьоб цього птаха має яскраво-оранжеве забарвлення та плоску форму. Відмінною рисою породи є потужність і розвинений розмах крила.

Ноги пекінської качки низькі, хвостик піднятий нагору, а вигнута шия має невеликі розміри. Щільнооперені качки частіше мають білий відтінок, проте серед представників цієї породи можна зустріти і особин, що відрізняються кремовим відтінком.

Для сільського господарства найважливішими показниками є маса птиці. За цим параметром пекінська качка помітно перевершує своїх видових конкуренток. При досягненні маси тіла більше 4 кілограм несучість пекінської качки може перевершити показник 120 штук на рік. Вага яйця становить близько 90 грам.

По досягненні віку півтора місяці пекінські каченята важать близько 3 кілограм, які соковите і ніжне м'ясо видає показники жирності у кілька разів нижче, ніж в дорослих представників породи.

Основні плюси пекінської породи качок

- кліматична стійкість;
- невибагливість у виборі корму;
- скоростиглість породи;
- Підходить для вирощування в малообводненій місцевості.

Як і будь-який свійський птах, пекінська качка має ряд недоліків, до яких можна віднести деяку вимогливість до змісту: ці пернаті не переносять вогкості в пташнику. Також самки пекінської качки порівняно погано висиджують яйця.

Продаж качки-пекінки

Купити качку пекінської породи сьогодні нескладно. Головне правило - купувати каченят у перевірених заводчиків. Популярність породи підвищує кількість продажів пекінських качок в Енську і робить їх дуже затребуваними.