Завдяки вираженій лікувальній та профілактичній дії фунгіцид купити поширеною практикою багатьох садівників та городників. Усунути грибкові хвороби стало простіше, адже великий вибір подібних засобів дозволяє збільшити врожайність, не допустити псування рослин.


Що являють собою і де застосовуються
Ставлячись до групи хімічних препаратів, здатних повністю або частково припинити негативний вплив збудників на рослини, ці засоби допомагають зберігати їх здоров'я і попереджати пошкодження і загибель.

Фунгіциди застосування мають широке в рослинництві та садівництві для боротьби з наступними грибковими захворюваннями:
• сіра гнилизна;
• фітофтороз;
• плямистості листя різного характеру;
• борошниста роса;
• кореневі гнилі.


Купити фунгіциди в Україні можна у широкому асортименті та при гарантії високої результативності впливу. Застосовуються препарати як у особистому підсобному господарстві, і у промислових масштабах.


Різновиди
Сьогодні у продажу купити фунгіцид можна різного виду: суспензію, порошок, розчин, емульсію. За хімічними властивостями вони поділяються на дві основні групи:


• неорганічні, які включають до складу ртуть, сірку, марганець, мідь, залізо;
• органічні важкі метали, що не включають до свого складу. Вони розкладаються під впливом мікроорганізмів.

Також вони різняться у сфері застосування. Для злакових культур, картоплі, ріпаку, буряків, соняшнику використовують препарати для різних видів рослин із певними якостями. Так досягається максимально виражений позитивний результат як знищення грибкових захворювань.
Наприклад, для зернових культур одним із найкращих показав себе фунгіцид для рослин виробника Амістар. Також препарати Капелла, Маггнелло, Колосаль. Перераховані високоефективні системні засоби справляються з більшістю грибкових захворювань злаків, збільшуючи продуктивність та забезпечуючи високий імунітет культури.

Плодово-ягідні культури позитивно відгукуються на вплив таких препаратів, як універсальний варіант системної дії Делан ВГ, двокомнонентний Серкадіс Плюс КС, Стробі ВГ на основі речовини, що діє, крезоксим-метил.
Для кращої дії рекомендується чергувати препарати, щоб не спровокувати утворення стійких рас грибкових колоній. Список препаратів-фунгіцидів широкий, взаємозамінний.


Найкращі умови з гарантією якості
Щоб грамотно вибрати оптимальний вид фунгіциду, слід вивчити його склад, особливості впливу та отримати професійну допомогу при здійсненні покупки.