Більшість обивателів відносять павичів до екзотичних птахів, яких можна зустріти виключно у тропічних лісах. Сьогодні змістом цих далеких родичів курей успішно займаються російські господарства.

Перш ніж говорити про особливості розведення павичів, варто поговорити, для чого взагалі їх тримають.

Навіщо утримувати павичів

Павичі приваблюють потенційних покупців екзотичними зовнішніми даними. Такий птах може стати справжньою окрасою будь-якого фермерського подвір'я. Також павичі мають непогані продуктивні якості, на які рідко хто звертає увагу.

М'ясна продуктивність

М'ясо павичів - справжній делікатес, але розводити птаха для отримання тільки даної продукції можуть дозволити собі багаті заводчики. Справа в тому, що пернаті дуже довго набирають потрібну вагу, і для отримання туші в 4 кг ваги, павичів доведеться утримувати близько двох років, що є зовсім невигідним.

Яєчна продуктивність

Яйця від несучок цілком підходять для споживання, а ось за калорійністю вони перевершують курячі. Однак, тримати павичів для отримання яєць також невигідно, як і м'ясо. За один період від самки одержують близько 3 десятків яєць, більшість яких іде на інкубацію.

Важливий момент: через високий ризик зараження сальмонельозом вживати павичі яйця в сирому вигляді не можна.

Цінність пера

Завдяки своєму незвичайному вигляду, павичі пір'я мають великий попит у людей, які займаються рукоділлям. Різні вироби та аксесуари часто прикрашають саме пером павичів. Цінність є не тільки у криючого оперення, а й у решти пір'яного покриву.

Продаж молодняку

Павлини користуються певним попитом у людей, які бажають завести екзотичних вихованців. А тому досить вигідний захід – розведення молодняку ​​з метою подальшого продажу.

Нюанси змісту

Успішне розведення павичів багато в чому залежить від умов утримання. Поселити екзотичну птицю можна вже у наявному утепленому приміщенні. Тут слід пам'ятати про те, що при знаходженні самок у неволі у них погіршується запліднення яєчної продукції. Уникнути такої проблеми можна за рахунок облаштування вигульного простору.

Розраховуючи площу вольєра, не можна забувати про щільність посадки пернатих: на 2 кв. метрі розміщують 1 птицю. Сітку для укриття вигульного простору встановлюють на висоті не менше 3-х метрів.

На замітку: при утриманні кількох сімей павичів потрібно розділити вольєр на секції (1 секція – 1 сім'я) це допоможе уникнути конфліктів між птахами.

До приміщення, де будуть пернаті, теж пред'являються певні вимоги:

1.Наявність годівниць. Варто зупинити свій вибір на таких ємностях, щоб павичі не могли її розсипати пташником. Для цього ідеально підходять жолобкові конструкції.
2. До напувалок особливих вимог не висувається, тому використовуються такі ж варіанти, як і для інших сільськогосподарських пернатих.
Кількість сідал розраховують виходячи з кількості поголів'я, всім птахам має вистачати місця на присадах.
3. Сухі купалки. Є ящиком, що має розміри: 100х80х15 см, його заповнюють пісочно-зольною сумішшю. Такі ванни допомагають пернатим позбавлятися комах – паразитів.
4. Наявність гнізд. За розміром вони повинні бути 50 см за шириною, глибиною та довжиною. Можна використовувати потрібні ящики, коробки, кошики.

Особливості розведення

За наявності вільного вигулу павичі самі утворюють пари на сезон розмноження. Для тих, хто вибрав вольєрне утримання, перед тим, як почнеться шлюбний період, потрібно буде розсадити пернатих по групах, щоб на 2-3 самців доводилося від 4 до 7 самок. За наявності суперництва самці більш активно доглядають самки.

Корисно знати: у самців, що досягли 4-х річного віку, рекомендується підпиляти шпори перед шлюбним періодом, щоб вони не травмували самок під час спарювання.

Самостійним виведенням пташенят самки займаються дуже рідко. Для отримання потомства яйця підкладають під будь-яку сільськогосподарську птицю або користуються інкубаторами.

Щоб інкубація пройшла успішно, слід відстежувати деякі параметри:

- 1-2 доби – показник температури – +38,3, вологості – 50-60%, перевертати яйця не потрібно;
- 3-18 день – показник температури – +38,3, вологості – 50-60%, переворот яєць має здійснюватися 3-5 разів на добу;
- з 21 дня – показник температури – +37,8, вологості – 75-80%, кількість переворотів така сама, як із 3 по 18 день.

Після того як пташенята з'являться на світ їх або залишають в інкубаторі, поки не висохнуть або пересаджують у брудер з температурою +34-35 градусів.

У розведенні павичів немає нічого складного, якщо дотримуватися всіх параметрів штучного виведення пташенят, то заводчик отримає здоровий молодняк, який можна використовувати для продажу чи оновлення батьківського стада.