Насолоджуючись читанням книг великих фантастів та переглядом культового кіно про неймовірне майбутнє, ми часто замислюємося, наскільки реальні ті чи інші технології. Найчастіше люди схильні відносити неймовірні винаходи до ряду багатої фантазій знаменитих представників світової літератури та мистецтва. Тим не менше, якщо регулярно стежити за новинами про останні дослідження з різних науково-популярних журналів, то можна зробити висновок, що "те саме" майбутнє вже настало і нові відкриття вражають світ практично щодня.

Всім добре відомо, яким популярним на сьогоднішній день став вегетаріанський спосіб життя. Багато хто поспішає наслідувати останню моду, проте різко відмовитися від улюблених м'ясних страв часто буває не так просто. Але цю проблему вже вирішено!

Американській компанії Eat Just вдалося розробити в лабораторних умовах штучне куряче м'ясо. Технологія виробництва ось у чому. Першим етапом є взяття м'язових клітин курей шляхом біопсії та їх перенесення у спеціальний біореактор. Далі до клітинної маси додається суміш з різних мінералів, солей, цукрів, білків і амінокислот рослинних клітин, після чого слідує другий етап, власне, сам синтез м'яса. Він триває до того часу, поки щільність субстанції стане рівної щільності натурального м'яса.

Компанія Eat Just заявляє, що вироблений продукт не містить антибіотики, і що він є чистішим за своїм мікробіологічним складом у порівнянні з м'ясом птиці, отриманим стандартним способом на птахофабриках.

Перший у світі підписав договір про продаж штучного м'яса Сінгапуру. Поки що курятину з пробірки можна спробувати в одному єдиному ресторані країни під назвою "1880", проте представники компанії стверджують, що незабаром виробництво та продаж м'яса стануть доступними по всьому світу. Вартість продукту поки не відома, проте є припущення, що культивована курка спочатку коштуватиме значно дорожче за традиційну, але в міру збільшення виробництва, ціни повинні знизитися.

Відповідно до даних Всесвітнього економічного форуму, щорічно у світі вбивають 50 мільярдів курей для отримання м'яса, це приблизно 130 мільйонів особин щодня. Однак завдяки роботі вчених у людства з'явилася можливість скоротити споживання тваринних ресурсів та наблизитися на крок до вирішення екологічної проблеми планети. Також як приємний бонус ми зможемо продовжувати насолоджуватися улюбленими котлетами та ковбасами, не відчуваючи при цьому докори совісті!